خلاصه کنفرانس : تبلیغات آنلاین(Online Advertising)

...به هزینه‌ی زیادی نیاز نیست. این امکان بزرگ، اینترنت را به محیطی ایده‌آل برای مبلغان تبدیل کرد. تبلیغات آنلاین، تبلیغات اینترنتی نیز نامیده می شود که با استفاده از اینترنت برای ارائه پیام های بازاریابی تبلیغاتی برای مصرف کنندگان استفاده می شود. تبلیغات آنلاین شامل بازاریابی ایمیل،بازاریابی موتور جستجو، بازاریابی رسانه های اجتماعی و همچنین بسیاری از انواع تبلیغات نمایش داده شده (از جمله وب تبلیغات بنر و تبلیغات تلفن همراه) است. 

 تبلیغات ویروسی (Viral Advertising)

تبلیغات ویروسی به معنای عرضه تسهیلاتی به طور مجانی و دادن اجازه به افراد برای انتقال آن به دیگران است. تبلیغات دهان به دهان با استفاده از تاثیر شبکه ای اینترنت به صورت آنلاین گسترش می یابد و برای دسترسی سریع به تعداد زیادی از افراد بسیار مفید است.

  روش های تبلیغات ویروسی

  1. Word of web
  2. Word of Email
  3. Word of month
  4. Word of Instant message
  5. Social bookmarking
  6. Bluetooth
  7. Blog Publicity

سوپرباول (super powel)رقابتی بین تیم های فوتبال یا آوردگاه تبلیغات تلویزیونی؟

رقابت فینال فوتبال آمریکایی که به سوپرباول مشهور است یکی از پرطرفدار ترین رویدادهای ورزشی در آمریکا و درعین حال پر بیننده ترین رخداد تلویزیونی جهان است. این مسابقه که بین دو تیم نهایی رقابتهای فوتبال برگزار می شود. اهمیت این رویداد ورزشی به گونه ای است که بسیاری از فروشگاهها حراجهایی متناسب با این روز برگزار کرده و سبد کالایی ویژه این روز را به مشتریانشان عرضه می کنند. تماشای دست جمعی این رقابت ورزشی نیز یکی از مهمترین رخدادهای جمعی در آمریکا محسوب می شود. نقش رسانه ها و تبلیغات رسانه ای در این رقابتها بسیار چشمگیر است. این مسابقه نه تنها رقابت بین دو تیم فینالیست است بلکه رقابتی بزرگ بین تولید کنندگان کالاهای معروف و شرکتهای مجری تبلیغات آنان به شمار می رود. انتخاب بهترین و بدترین آگهی های سوپرباول نیز به بخش جدائی ناپذیر این مسابقه تبدیل شده است و رسانه های مختلف با بهره گیری از کارشناسان رسانه ای و تبلیغاتی بهترین آگهی را انتخاب می کنند.

 PPC

"ppc" مخفف "Pay Per Click" است. خیلی از سایت ها تبلیغات کوچکی همراه با لینک ارتباطی دارند. هرگاه کسی بر روی این تبلیغ کلیک کند، هزینه ای به حساب آگهی دهنده گذاشته می شود. این شیوه تبلیغ بسیار ساده عمل می کند و در میان انواع روش های تبلیغ بیشترین رشد را دارد. 

 

 

 

 

سیستم کلیکی

برخی از فروشگاه ها برای افزایش فروش خود، به تبلیغ در سایت ها و وبلاگ ها می پردازند. حالا در سیستم های کلیکی، میزان درآمد، بر حسب کلیک های بازدید کننده شماست. شما باید در سایت هایی که این سرویس را می دهند، عضو شوید. البته عضویت در چندین سایت هیچگونه مشکلی ندارد.

 

 

/ 1 نظر / 40 بازدید
سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت

يک راه مطمئن و درآمدزا براي کسانيکه مايلند از صفر شروع نموده و از هيچ به همه چيز برسند درآمد بسيار زياد , آسان , مطمئن و قانوني براي صاحبان سايتها , وبلاگها و بازاريابها